پایه چراغ باغی

سلام ودرود بر همه عزیزانی این متن رو دارن میخونن

امروز اومدم درمورد بازم پایه چراغ دوباره صحبت کنیم درمورد برخی از نکات درمورد خرید پایه باغی و موارد موثر در قیمت آن

چراغ پایه دار باغی نام دیگری است که بر پایه چراغ باغی و حیاطی گذاشته اند. در هر صورت، هر دو شکل نام گذاری به خوبی نوع استفاده ی این محصول را توضیح می دهد. مجتمع های مسکونی و منازل ویلایی که محوطه ی چمن کاری و یا باغ مانندی دارند، جزو مواردی به شمار می آیند که پایه چراغ باغی برای آن ها گزینه ای ایده آل است.

پایه چراغ باغی و حیاطی با توجه به حباب های متعددی که برای آن در نظر گرفته شده، روشنایی قابل توجهی به محیط می دهد و از منظر کاربردی، نقش خود را به خوبی ایفا می کند.
پایه های روشنایی باغی در ارتفاع های مختلف تولید می شوند و استفاده از آن ها در محوطه های باغ و باغچه متداول است که ارتفاع آن ها با طراحی فضای مورد نظر متفاوت می باشد که این پایه ها می توانند از ۱ تا ۳ متر طراحی شوند که در محوطه باغچه از پایه کوتاه بیشتر استفاده می شود در صورتی که در محوطه باغ پایه های بلند کاربرد بیشتری دارند که علاوه بر تامین روشنایی از نظر زیبایی نیز مهم می باشند چراغ باغچه ای برای استفاده در باغچه ها و فضای سبز طراحی شده اند که طول عمر مناسبی داشته و از کیفیت خوبی برخوردار است.

قیمت پایه چراغ باغی :

موارد موثر در قیمت پایه چراغ نوری :

• رنگ پایه چراغ
• کیفیت پایه چراغ حیاطی
• برند بودن پایه
• طرح پایه چراغ
• نوع لامپ و سر چراغی

قیمت پایه چراغ باغی در شرکت تولید کننده تجهیزات روشنایی که آسیا پارک می باشد با توجه به کیفیت و استحکام لازم و نور دهی مناسب از قیمت خوبی برخوردار است که جهت زیبا سازی محوطه های حیاطی و باغی و ویلا ها مورد استفاده قرار می گیرد.

هنگام خرید چراغ باغی به چه نکاتی باید توجه نمود:

– باید در برابر آب و هوای بارانی، برفی مقاوم باشد.
– در برابر نفوذ حشرات، باد و گرد و خاک نیز مقاوم باشد.
– ظاهر زیبا
– تعداد لامپ ها و نوع لامپ ها
– دارا بودن سنسور اتوماتیک
– جنس حباب چراغ

, , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *